Uitslagen


Waterijsjes wedstrijd 1 juli Enschede (totaal)

Overijsselse B-Kampioenschappen17 en 18 juni Zwolle
totaal uitslag – zwemmers EZCmedaille overzicht

Minioren Finale 10 en 11 juni Hengelo (totaal)

Internationaal Pinkstertoenooi 3 en 4 juni Nordhorn

Instapwedstrijd 21 mei Losser (totaal)

Overijsselse Kampioenschappen G-zwemmen 13 mei Losser
totaal uitslag – zwemmers EZCmedaille overzicht totaalmedaille overzicht per leeftijdsgroepmedailles ezc

Overijsselse A kampioenschappen lange baan 13 en 14 mei Nijmegen (totaal)

Minioren – Junioren circuit deel 4 7 mei Enschede (totaal)

Langebaan circuit deel 3 22 april Nijmegen (totaal)

Meerkamp G-zwemmen deel 6 Markelo (totaal)

LAC periode 2 ronde 2 9 april Oldenzaal (totaal)

Vier van Twente deel 4 9 april Enschede (totaal)

Swimkick minioren deel 4 2 april Enschede (totaal)

Junioren/Jeugd/Senioren circuit 1 april Markelo (totaal)

Miniorenlimiet deel 4 26 maart Oldenzaal (totaal)

Instapwedstrijd deel 3 25 maart Denekamp (totaal)

Minioren – Junioren circuit deel 3 19 maart Losser (totaal)

L A C deel 3  17 maart Hengelo (totaal)

Vier van Twente deel 3  11 maart Hengelo (totaal)

B-limiet deel 4  5 maart Oldenzaal (totaal)

Meerkamp G-zwemmen deel 5  4 maart Hengelo (totaal)

Lange Baan circuit deel 1 25 februari Nijmegen (dag 1 –  dag 2)

Speedo Jaargangwedstrijden 2017 19 februari Leiden (dag 1 –  dag 2)

L A C deel 3 18 februari Denekamp (totaal)

Nationale Zwemcompetitie regio Ronde 3  12 februari Losser (totaal)

Swimkick Minioren deel 3  5 februari Denekamp (totaal)

Junioren/Jeugd/Senioren circuit  4 februari Hengelo (totaal)

Meerkamp G-zwemmen deel 4  4 februari Emmeloord

Overijsselse B-Kampioenschappen korte baan 2017  28 en 29 januari Zwolle
uitslag EZC en de gehele uitslag

Nederlandse Masters Kampioenschappen korte baan 19 t/m 22 januari Maastricht

Minioren Limiet deel 3 15 januari Enschede (totaal)

Overijsselse Kampioenschappen korte baan 2017  7 en 15 januari Nijverdal
uitslag EZC –  uitslag totaal