Indeling zwemgroepen

Onder de indeling zwemselecties staan de zwemmers met circuitcodes aangegeven. De circuitcodes komen voort uit de wedstrijden en middels deze codes kunnen alle zwemmers zien aan welke wedstrijden zij kunnen deelnemen.

Bij vragen over de indeling, trainingen of wedstrijden stuur je vraag naar zwemmen@ezc-online.nl.

NSG

  • Nationale Sport Gehandicapten (NSG)
  • Trainen per week 1 á 2 keer.

Hofstee, Arjan – 07-10-1984 – DSS350

Dolman, Peter – 09-02-1981 – DSS0999

Edel, Wim – 07-07-1965 – DSS1187

Sanders, Rene – 15-10-1983 – DSS146E

Terpstra, Bart – 22-02-1998 – DSS246J

Kabzinadze, George – 19-04-1996 – DWJ196A

Rekers, Wout – 02-03-2000 – DSS865K

Westerbrink, Petra – 17-10-1969 – DSS340S

Steursma, Joke – 23-08-1985 – DSS218C

Trainer: Rene Redder

Trainingstijden:

Woensdag 20.15 – 21.15 uur

Vrijdag 18.45 – 19.45 uur

Sterren Start

  • Beginners waterpolo & wedstrijdzwemmen ca. 10 jr.
  • Trainen per week 1 – 2 keer.
  • Wedstrijden tot 25 m (schoolslag tot 50 m).
  • Doel: lekker zwemmen (en voor een enkeling mogelijk de minioren B-finale).

Henrike te Heuw

Brian Jonkers

Esma van den Heiden

Yasin Kabatas

Floris Vredeveld

Myrne Roolvink

Buber Ishan

Dawid Shamas

Vernonique Hofstra

Lara Wolberink

Thijs Rozeman

Jesse Voois

Julian Roolvink

Esmee Alink

Tessel Berman

Duke Oosterholt

Fiene Modderman

Simon Raatjes

Trainingstijden:

Woensdag, Aquadrome, 17.45 – 18.30 uur  (Evelien Terpstra)

Zaterdag, ‘t Slagman, 08.00 – 09.30 uur  (Bob Dietrich)

Sterren gevorderd

  • Beginners wedstrijdzwemmen < 10 jr.
  • Per week 1 – 2 keer.
  • Wedstrijden tot 50 m
  • Doel: minioren B-finale.

Laquisha Adamus

Nienke Dijkstra

Megan Graanoogst

Iris van Puijenbroek

Elena Shamas

Fiene Jonker

Eva Boerrigter

Marlinde ter Maat

Eline Eulderink

Robin Floors

Dylan van Doesselaar

Job VolkRuben

DohmenJulia

MiryDominik Groen

Jonah de Ruiter

Trainingstijden:

Woensdag, Aquadrome, 17.45 – 18.30 uur  (Evelien Terpstra)

Zaterdag, ‘t Slagman, 08.00 – 09.30 uur  (Bob Dietrich)

Minioren start

  • Beginners wedstrijdzwemmen < 12 jr.
  • Per week 2 – 3 keer trainen.
  • Wedstrijden tot 100 m.
  • Doel: minioren B-finale (en voor een enkeling mogelijk de A-finale)
200600632 Lara Olde Agterhuis v swkk,instr,minin,minvr,tour
200600630 Luna Olde Agterhuis v swkk,instr,minin,minvr,tour
200601259 Mees Boerrigter m instr,minin,minvr,comp,tour
200501905 Beran Celik m swkk,instr,minin,minvr,tour
200503364 Emma ter Hoeven v 5vT,swkk,instr,minin,minvr,tour
200501341 Marcel Lemay m swkk,instr,minin,minvr,tour
200700481 Stef Veenhof m swkk,instr,minin,minvr,tour
200601261 Quinn Wegdam m swkk,instr,minin,minvr,tour
200601004 Lois Wijma v train

Minioren gevorderd

  • Gevorderden wedstrijdzwemmen < 12 jr.
  • Per week 3 – 4 keer trainen.
  • Alle wedstrijdafstanden.
  • Doel: minioren A-finale (en van daaruit mogelijk de landelijke Jaargangfinales)
200501339 Floris Habing m 5kmp,instr,minin,minvr,comp,tour
200401763 Niek Hamans m 5kmp,instr,minvr,lac,comp,tour
200600599 Ties Lucassen m instr,minin,minvr,comp,tour
200502072 Mieke Nijenmanting v instr,minin,minvr,comp,tour
 2008 Leendert Pelleboer m instr,minin,comp,tour
200700032 Michelle Regeling v 5kmp,instr,minin,minvr,comp,tour
200700379 Skip van Tellegen m instr,minin,minvr,comp,tour
200600158 Nikita Timmerman v 5kmp,instr,minin,minvr,lac,tour
200700481 Stef Veenhof m instr,minin,minvr,comp,tour
200500818 Esmay Visser v 5kmp,instr,minin,minvr,comp,tour

Junioren C

  • Beginners wedstrijdzwemmen > 12 – 16 jr.
  • Per week 2 – 3 keer trainen.
  • Wedstrijden tot 100 m.
  • Doel: Overijsselse B-kampioenschappen.
200402192 Janne Alferink v blim,5kmp,5vt,tour
2002 Luc van Asselt m train
1999 Jimmy Breteler m train
2002 Manon Lucassen v blim,5kamp
2000 Kevin Naerebout m blim,5kmp,tour
200004451 Wout Rekers m train
200301978 Leonie Smit v blim,instr,5kmp,minvr,tour
200404386 Dewi Stappenbeld v blim,instr,5kmp,tour
200105972 Famke Stappenbeld v blim,instr,5kmp,tour
200502745 Collin Visser m blim,instr,5kmp,tour
200205638 Jada Visser v blim,instr,5kmp,tour
2002 Bram Willemsen m train
1998 Sandrine Wooldrik v train
2002 Lucas Wulff m train

Junioren B

  • Gevorderden wedstrijdzwemmen 12 – 16 jr.
  • Per week 2 – 3 keer trainen.
  • Alle wedstrijdafstanden.
  • Doel: Overijsselse B-kampioenschappen.
200100933 Serge Aelen m blim,5kmp,comp,tour
200401962 Nina Eiling v blim,5kmp,instr,minvr,tour
200400672 Nina de Groot v blim,5kmp,instr,minvr,tour
200300840 Sophia de Groot v blim,5kmp,minvr,lac,comp,tour
200000976 Marije Huberts v blim,5kmp,lac,comp
200006276 Denise Hummel v blim,5kmp,comp,tour
200301402 Rosa Huntjens v blim,5kmp,minvr,comp,tour
200002623 Justus Lurvink m blim,comp,tour
200103213 Thomas de Maa m blim,5kmp,comp,tour
200200160 Anniek Pelleboer v blim,5kmp,comp,tour
200005542 Meagan Richter v blim,5kmp,lac,comp,tour
200105546 Lucie Semikova v blim,5kmp,lac,comp,tour
2000 Pepijn Wunnink m swkk,minin

Junioren A

  • A-limiet zwemmers 12 – 16 jr.
  • Per week 4 – 5 keer trainen.
  • Alle wedstrijdafstanden.
  • Doel: Overijsselse A-kampioenschappen (en mogelijk de NJK’s korte en/of lange baan)
200201343 Jannick de Lang m blim,5kmp,instr,lac,comp,tour
200100727 Yordi Timmerman m acirc,alim,blim,5kmp,minvr,lac
200400674 Fiona Wormeester v 5kmp,minvr,lac,comp,tour

Senioren

  • Gevorderden wedstrijdzwemmen > 16 jr.
  • Per week 2 – 3 keer trainen.
  • Alle wedstrijdafstanden.
  • Doel: Overijsselse B-kampioenschappen en Nederlandse Kampioenschappen Masters
198800699 Joël Dam m blim,comp,tour
199200920 Merel van der Kieft v blim,comp,tour
198906780 Wendy Knigge v blim,tour
198702169 Huub Mars m comp
199602034 Lianne Molkenboer v blim,lac,comp,tour
198501899 Lucas Oosterhof m train
199005654 Evelien Terpstra v blim,comp,tour
199004090 Kirsten de Vries v blim,comp,tour
198805967 Tjeerd Woudstra m comp