Jeugd Waterpolo Teams

Binnen EZC zijn er verschillende jeugd teams die uit komen in zowel de kampioenklasse als normale competities.

Voor het inzien van de speelniveau’s alsmede de standen en uitslagen kan de website van de KNZB geraadpleegd worden, zie hier.


Gemengd onder 15 A

Naam Spelers – Sportlink nummer – Geslacht – Geboortedatum

Gouw, Victoria van der – DZZ967H – v – 08-12-2003

Holwerda, Mayke – DZL5039 – v – 13-02-2003

Praster, Djinx – FBH551W – v – 24-01-2003

Schoenmaker, Luuk – DTD051V – m – 14-01-2003

Werf, Toby van der – FBK9386 – m – 30-05-2003

Beens, Linda – DQD113B – v – 20-11-2002

Goorhuis, Britt – DWC176N – v – 18-10-2002

Kenter, Mees – DVM984L – m – 12-03-2002

Mul, Edgar Maarten – DSS473Z – m – 19-06-2002

Pierik, Chris – DYF244Q – m – 20-10-2002

Swerink, Thom – DSS239J – m – 30-11-2002

Ozciris, Heysem – m – 02-06-2003

 

Trainer/Coach: Leonie Landkroon (dinsdag+ vrijdag)

Assistent Trainer/Coach: Sven Ballast (zaterdag)

 

Trainingstijden:

Dinsdag 18.00 – 19.00 uur

Vrijdag 18.45 – 19.45 uur

Zaterdag 11.30 – 12.30 uur

Gemengd onder 13 A

Naam Spelers – Sportlink nummer – Geslacht – Geboortedatum

Hoek, Mika van den – DYV8725 – m – 03-02-2005

Kabatas, Yasin – DZY2679 – m – 28-11-2005

Swerink, Pim – DSS238I – m – 17-03-2005

Celik, Beran – DZC7388 – m – 02-10-2005

Goorhuis, Lars – DSW3006 – m – 13-04-2005

Somhorst, Jort – DYK5334 – m – 06-06-2005

Hofstra, Veronique – DXP6535 – v – 07-05-2005

Busch, Nienke – DVL625G – v – 09-06-2004

Dohmen, Hugo – DVR819Z – m – 02-06-2004

Haveman, Ronan – DZV261G – m – 26-01-2004

Lode, Jim – DSS544W – m – 09-03-2004

Millar, Niels – DXV6289 – m – 10-06-2004

Vredeveld, Floris – FCF227B – m – 26-05-2005

 

Trainer/Coach: Pim Gezel

Assistent Trainer/Coach: Limpho van der Lugt

 

Trainingstijden:

Dinsdag 17.00 – 18.00 uur

Vrijdag 17.45 – 18.45 uur

Zaterdag 10.30 – 11.30 uur

Gemengd onder 11 A

Naam Spelers – Sportlink nummer – Geslacht – Geboortedatum

Mutter, Luka – FBB809S – m – 10-11-2006

Ruiter, Jonah de – FBN4544 – m – 25-07-2006

Russo, Mauro – DWY5147 – m – 11-01-2006

Boerrigter, Mees – DZP011X – m – 11-02-2006

Harbers, Femke – DXH147R – v – 20-04-2006

Timmerman, Nikita – DTY837W – v – 18-10-2006

Veenhof, Stef – DZK114O – m – 13-05-2007

Tellegen, Skip van – DWP557R – m – 03-02-2007

 

Trainer/Coach: Bilal Gbadamassi Mama Radji

Assistent Trainers/Coaches: Tyrone Morpey & Puck Veenendaal

Gemengd onder 11 B

Naam Spelers – Sportlink nummer – Geslacht – Geboortedatum

Boerrigter, Eva – FBZ814S – v – 09-09-2008

Dijkstra, Nienke – FBN235N – v – 26-10-2007

Vredeveld, Stijn – FBL542O – m – 24-06-2006

Dohmen, Ruben – DWX833K – m – 18-11-2007

Jonker, Fiene – DZH409G – v – 15-03-2007

Jonkers, Brian – FCB020Q – m – 30-03-2006

Adamus, Laquisha – DYC0142 – v- 01-01-2007

Siebelink, Anique – DVP6146 – v- 8-02-2007

Raatjes, Simon – DYM428F – v- 6-02-2008

van Puijenbroek, Iris – FBN238Q – v- 1-05-2008

Wolberink, Lara – FCB0017 – v- 20-06-2008

ten Hoopen, Britt – FBW362T – v- 24-11-2008

Roolvink, Myrne – FCH619A – v  – 27-08-2006

Kamphuis, Lieke – FBG355J – v – 01-05-2007

Voois, Jesse – FCG856M – m – 24-04-2007

Ulderink, Eline – DYC391M – v – 21-05-2008

ten  Heuw, Henrike – DWQ1323 – v – 28-12-2006

Groen, Dominik – DZY0413 – m- 13-01-2007

Rozema, Thijs – FCH211G – m – 20-11-2007

Mikula, Sara – FCM146Q – v – 27-12-2006

Hans, Evi – FCM580S -02-05-2006

 

Trainers/Coaches: Jeltje Alberts & Yordi Timmerman