Jeugd Waterpolo Teams

Binnen EZC zijn er verschillende jeugd teams die uit komen in zowel de kampioenklasse als normale competities.

Voor het inzien van de speelniveau’s alsmede de standen en uitslagen kan de website van de KNZB geraadpleegd worden, zie hier.


Gemengd onder 17 A

Naam Spelers – Sportlink nummer – Geslacht – Geboortedatum

 

Sanne ter Weele – DSS321D – v – 06-12-2001

David van der Gouw – DYJ686K – m – 25-04-2001

Isabel Liebe – DPY689T – v – 03-11-2001

Koen Schoenmaker – DSM727V – m – 12-09-2000

Linda Beens – DQD113B – v – 20-11-2002

Britt Goorhuis – DWC176N – v – 18-10-2002

Mees Kenter – DVM984L – m – 12-03-2002

Edgar Mul – DSS473Z – m – 19-06-2002

Chris Pierik, – DYF244Q – m – 20-10-2002

Thom Swerink – DSS239J – m – 30-11-2002

 

Trainer/Coach:

Sven Ballast

 

Trainingstijden:

Maandag 18.45 – 19.45 uur Meisjes Slagman

Maandag 19.45 – 21.00 uur Jongens Slagman

Zaterdag 11.30 – 12.30 uur Slagman

Gemengd onder 15 A

Naam Spelers – Sportlink nummer – Geslacht – Geboortedatum

Victoria van der Gouw – DZZ967H – v – 08-12-2003

Mayke Holwerda – DZL5039 – v – 13-02-2003

Djinx Praster – FBH551W – v – 24-01-2003

Luuk Schoenmaker – DTD051V – m – 14-01-2003

Toby van der Werf – FBK9386 – m – 30-05-2003

Nienke Busch – DVL625G – v – 09-06-2004

Hugo Dohmen – DVR819Z – m – 02-06-2004

Ronan Haveman – DZV261G – m – 26-01-2004

Jim Lode – DSS544W – m – 09-03-2004

Niels Millar – DXV6289 – m – 10-06-2004

 

 

Trainer/Coach:

Pim Gezel

 

Trainingstijden:

Dinsdag 18.00 – 19.00 uur Slagman

Zaterdag 10.45 – 11.30 uur Slagman (landtraining)

Zaterdag 11.30 – 12.30 uur Slagman

Gemengd onder 13 A

Naam Spelers – Sportlink nummer – Geslacht – Geboortedatum

Yasin Kabatas – DZY2679 – m – 28-11-2005

Pim Swerink – DSS238I – m – 17-03-2005

Beran Celik – DZC7388 – m – 02-10-2005

Veronique Hofstra – DXP6535 – v – 07-05-2005

Brian Jonkers – FCB020Q – m – 30-03-2006

Luka Mutter – FBB809S – m – 10-11-2006

Mauro Russo – DWY5147 – m – 11-01-2006

Nikita Timmerman – DTY837W – v – 18-10-2006

 

 

Trainer/Coach:

Yordi Timmerman

 

Trainingstijden:

Dinsdag 18.00 – 19.00 uur Slagman

Zaterdag 10.30 – 11.30 uur Slagman

Gemengd onder 13 B

Naam Spelers – Sportlink nummer – Geslacht – Geboortedatum

Jonah de Ruiter – FBN4544 – m – 25-07-2006

Floris Vredeveld – FCF227B – m – 26-05-2005

Evi Hans – FCM580S – v – 02-05-2006

Henrike ten  Heuw – DWQ1323 – v – 28-12-2006

Stijn Vredeveld – FBL542O – m – 24-06-2006

Pryanka Nandpersad

Arturo Prieto

 

Trainers/Coaches:

Ruben Liebe

Hanneke Maartens

Huub Mars

Victoria van der Gouw

 

Trainingstijden:

Dinsdag 17.00 – 18.00 uur Slagman

Zaterdag 10.30 – 11.30 uur Slagman

Gemengd onder 11 A

Naam Spelers – Sportlink nummer – Geslacht – Geboortedatum

Laquisha Adamus – DYC0142 – v- 01-01-2007

Stef Veenhof – DZK114O – m – 13-05-2007

Skip van Tellegen – DWP557R – m – 03-02-2007

Ruben Dohmen – DWX833K – m – 18-11-2007

Fiene Jonker – DZH409G – v – 15-03-2007

Britt ten Hoopen – FBW362T – v- 24-11-2008

Lieke Kamphuis – FBG355J – v – 01-05-2007

Jesse Voois – FCG856M – m – 24-04-2007

Thijs Rozema – FCH211G – m – 20-11-2007

Anique Siebelink – DVP6146 – v- 08-02-2007

 

Trainers/Coaches:

Tom Veldhuizen

Puck Veenendaal

Myrthe Weber

Hugo Dohmen

 

Trainingstijden:

Dinsdag 17.00 – 18.00 uur Slagman

Zaterdag 09.00 – 09.30 uur Slagman (landtraining)

Zaterdag 09.30 – 10.30 uur Slagman

Gemengd onder 11 B

Naam Spelers – Sportlink nummer – Geslacht – Geboortedatum

Simon Raatjes – DYM428F – v- 06-02-2008

Iris van Puijenbroek – FBN238Q – v- 01-05-2008

Lara Wolberink – FCB0017 – v- 20-06-2008

Nienke Dijkstra – FBN235N – v – 26-10-2007

Groen, Dominik – DZY0413 – m- 13-01-2007

Dax van Tellegen – DXN795A – m – 28-05-2008

Duke Oosterholt – FBN232K – m – 01-04-2009

Elin de Vries- FCQ477B – v – 11-09-2007

Fiene Modderman – FBR245K – v – 03-08-2008

Milan de Leeuw – FCT544P – m – 10-01-2007

Nicolas Prieto

Tess Ertmann – DYC302Q – v – 31-01-2008

 

Trainers/Coaches:

Edgar Mul

David van der Gouw

Britt Goorhuis

 

Trainingstijden:

Dinsdag 17.00 – 18.00 uur Slagman

Zaterdag 09.30 – 10.30 uur Slagman