Heren Waterpolo Teams

Binnen EZC zijn er 5 heren teams die uit komen op zowel bond als regio niveau. Daarnaast is er binnen de niveau’s rekening gehouden met (top)sport en recreatieve waterpoloërs.

Voor het inzien van de speelniveau’s alsmede de standen en uitslagen kan de website van de KNZB geraadpleegd worden, zie hier.


Herenselectie

teamfoto-h1-2016-2017Teamfoto Heren 1  2016 – 2017, genomen op voorbereidingstoernooi te Apeldoorn

Naam Spelers

Koen Barske – m – DJR433J

Rolf Freese – m – DJW944F

Huub Mars – m – DJR435L

Tom Veldhuizen – m – DJT691P

Pim Gezel – m – DPV0212

Tim Nijhuis – m – DPR600L

Mike Ipskamp – m – DPT511S

Demian Haveman – m – DPJ760Q

Anne-Jan Horst – m – DQG563X

Ruben Liebe – m – DPR500C

Ernest Achterberg – m – DKZ8378

Anjos Bakker – m – DVW537P

Sven Ballast – m – DSX261L

Paul van den Berg – m – DJF2632

Martijn van den Bos – m – DSV370O

Marwin Swerink – m – DJT676O

Erik van der Krol – m – DKJ4257

Herjan Schukkert – m – DJT672K

Tyas Spelmink – m – DJP063A

Yanouk Muller – m – DMH5957

 

Trainer herenselectie / coach H1 / H2: vacant

Trainingstijden:

Maandag 19.45 – 21.00 uur

Donderdag 21.00 – 22.15 uur

Heren 3

Naam Spelers

Edwin Lantinga – m – DJT235P

Mark Scholing – m – DJT710F

Jeroen ter Bruggen – m – DJT693R

Patrick Janssen – m – DJR417H

Harald Lammers – m – DJR430Q

Patrick Lode – m – DJT739K

Matthijs Mensink – m – DJR987T

Bas Nusmeier – m – DJT688T

Hendrik Raterink – m – DJT690Y

Twan Wesel – m – DJT698W

Jorrit Witteveen – m – DJT224L

 

Trainer H3 & H4: Paul van de Berg

 

Trainingstijden:

Maandag 18.45 – 19.45 uur

Woensdag 20.30 – 21.45 uur (Aquadrome)

Heren 4

Naam Spelers

Marvin Kok – m – DJZ202H

Timo van der Meij – m – DJT674M

Marcel Stulen – m – DHT117S

Cor Versteeg – m – DJT236Q

Rik Bennink – m – DJT715A

Jos Brands – m – DML979J

Arjan Bruggeman – m – DJT720I

Berco van Duyl – m – DJT668N

Henk Jan Lammerink – m – DJT699O

Erwin Siers – m – DJT231L

Kay Bolk – m – DJT232M

Wouter Zwerink – m – DJQ338C

Robert de Vos – m – DJW8185

 

Trainer H3 & H4: Paul van de Berg

 

Trainingstijden:

Maandag 18.45 – 19.45 uur

Woensdag 20.30 – 21.45 uur (Aquadrome)

Heren 5

Naam Spelers

Niels Alberts – m -DLW970I

Tom van den Berg – m -DMH599B

Ruben Hassink – m -DNG2189

Peter Hudepohl – m -DPY947U

Tyrone Morpey – m -DPT683M

Rick Selfhout – m -DLT784I

Tijs Weustenraad – m -DLQ003H

Lars Blaauwijkel – m -DQG565Z

Ralph van der Plas – m -DJT729H

Tom Spijker – m -DJR438Q

 

Trainer/coach: Ellen Grunefeld

 

Trainingstijden:

Maandag 18.45 – 19.45 uur

Woensdag 20.30 – 21.45 uur (Aquadrome)