Dames Waterpolo Teams

Binnen EZC zijn er 4 dames teams die uit komen op zowel bond als regio niveau. Daarnaast is er binnen de niveau’s rekening gehouden met (top)sport en recreatieve waterpoloërs. Voor het inzien van de speelniveau’s alsmede de standen en uitslagen kan de website van de KNZB geraadpleegd worden, zie hier.


Damesselectie

Naam Spelers

Annemette de Haan – v – DLT781F

Anja Mus – v – DLS5896

Annieck Muller – v – DNQ038N

Britt Pool – v – DPX311C

Corina Deppe – v – DJV803K

Devi Rotsma – v – DLX622L

Esmée Post – v – DLK1113

Eveline van den Berg – v – DVN391W

Jeltje Alberts – v – DNW6007

Jitske de Haan – v – DLH4368

José Willemsen – v – DPL192B

Karen Jansen – v – DNT281C

Leonie Landkroon – v – DMB588X

Limpho van der Lugt – v – DPV8555

Natascha Nijsink – v – DML278H

Puck Veenendaal – v – DNX602X

Rebecca ten Donkelaar – v – DLX624N

Rianne Guichelaar – v – DJJ7239

Rosa Dries – v – DLV749P

Sabrina Ossel – v – DMT0725

Tamara Huwae – v – DMX8169

Vera Wesel – v – DJT691P

 

 

Trainers/coaches dames 1: Rolf Freese & Koen Barske

Trainers/coaches dames 2: Pim Gezel & Tom Veldhuizen

 

Trainingstijden:

Dinsdag 19.00-20.30 uur

Donderdag 20.00-21.00 uur

Dames 3

Naam Spelers

Marlique Haveman – v – DPL8748

Merel van der Kieft – v – DKF980R

Andrea Postel – v – DJQ258D

Karin Smit – v – DPV020B

Leonie Snijders – v – DLL720I

Jessy ter Steege – v – DNP707L

Puck Veenendaal – v – DNX602X

Teuntje Veenendaal – v – DNX601W

Myrthe Weber – v – DSS320M

Britt Goorhuis – v – dwc176n

Linda Beens – v – DQD113B

 

Trainer/coach: Karen Jansen

Assistent Trainer/coach: Leonie Landkroon

 

Trainingstijden:

maandag 18.45-19.45 uur

Woensdag 19.30-20.30 uur (Aquadrome)

Dames 4

Naam Spelers

Barbara Doosje – v – DMY2605

Claudia op den Dries – v – DNG2093

Monique van Gortel – v – DKJ040E

Brigitte Kloek – v – DM620A

Hanneke Maartens – v – FBK9412

Chantal Meijer – v – DVM708L

Amber Poell – v – DNG207Z

Manon Poell – v – DNG219A

Susan Pool – v – DPG853Y

Mariska Ossel – v – DJT733E

Evelien Terpstra – v – DLB486F

 

Coach: Annemette de Haan

 

Trainingstijden:

maandag 18.45-19.45 uur

Woensdag 19.30-20.30 uur (Aquadrome)