Teamindeling waterpolo senioren & Jeugd

Posted on augustus 26, 2017

Gemengd onder 17 Gemengd onder 15
Britt Goorhuis Djinx Praster
Chris Pierik Hugo Dohmen
David van der Gouw Jim Lode
Edgar Mul Luuk Schoenmaker
Isabel Liebe Mayke Holwerda
Linda Beens Niels Millar
Koen Schoenmaker Nienke Busch
Mees Kenter Ronan Haveman
Sanne ter Weele Toby van der Werf
Thom Swerink

 

Victoria van der Gouw

 

Trainer/coach: Trainer/coach:
Sven Ballast Pim Gezel
Trainingstijden: Trainingstijden:
Ma 18:45-19:45 Slagman Meisjes Di 18:00-19:00 Slagman
Ma 19:45-21:00 Slagman Jongens Za 10:45-11:30 Slagman landtraining
Za 11:30-12:30 Slagman Za 11:30-12:30 Slagman

 

Gemengd onder 13A Gemengd onder 13B
Beran Celik Arturo Prieto
Brian Jonkers Evi Hans
Luka Mutter Floris Vredeveld
Mauro Russo Henrike ten Heuw
Nikita Timmerman Jonah de Ruiter
Pim Swerink Pryanka Nandpersad
Veronique Hofstra Stijn Vredeveld
Yasin Kabatas
Trainer/coach: Trainer/coach:
Yordi Timmerman Ruben Liebe
Hanneke Maartens
Huub Mars
Trainingstijden: Trainingstijden:
Di 18:00-19:00 Slagman Di 17:00-18:00 Slagman
Za 10:30-11:30 Slagman Za 10:30-11:30 Slagman

 

 

Gemengd onder 11A Gemengd onder 11B
Anique Siebelink Dax van Tellegen
Britt ten Hoopen Dominik Groen
Fiene Jonker Duke Oosterholt
Jesse Voois Elin de Vries
Laquisha Adamus Fiene Modderman
Lieke Kamphuis* Iris van Puijenbroek
Ruben Dohmen Lara Wolberink
Skip van Tellegen Milan de Leeuw
Stef Veenhof Nicolas Prieto
Thijs Kick Rozema Nienke Dijkstra
Simon Raatjes
Tess Ertmann

 

Trainers/coaches: Trainers/coaches:
Tom Veldhuizen Edgar Mul
Puck Veenendaal David van der Gouw
Myrthe Weber
Hugo Dohmen
Trainingstijden: Trainingstijden:
Di 17:00-18:00 Slagman Di 17:00-18:00 Slagman
Za 09:00-09:30 Slagman landtraining
Za 09:30-10:30 Slagman Za 09:30-10:30 Slagman

 

 

Dames 1

Tamara Huwae
Jitske de Haan
Annemette de Haan
Leonie Landkroon
Annieck Muller
Sabrina Ossel
Devi Rotsma
Natascha Nijsink
Anja Mus
Limpho van der Lugt
Rosa Dries

 

Trainers/coaches:

Rolf Freese
Koen Barske

Dames 2

Britt Pool
Corina Deppe
Esmée Post
Eveline van den Berg
Jeltje Alberts
José Willemsen
Karen Janssen
Limpho van der Lugt
Puck Veenendaal
Rebecca ten Donkelaar
Rianne Guichelaar
Rosa Dries
Vera Wesel

Trainers/coaches:

Pim Gezel
Tom Veldhuizen

Dames 3

Marlique Haveman
Merel van der Kieft
Andrea Postel
Karin Smit
Leonie Snijders
Jessy ter Steege
Puck Veenendaal
Teuntje Veenendaal
Myrthe Weber
Britt Goorhuis (o17)
Linda Beens (017)

Trainers/coaches:

Karen Jansen
Leonie Landkroon

 

Dames 4

Barbara Doosje
Claudia op den Dries
Monique van Gortel
Brigitte Kloek
Hanneke Maartens
Chantal Meijer
Amber Poell
Manon Poell
Susan Pool
Mariska Ossel
Evelien Terpstra

Coach:

Annemette de Haan

Heren 1

Koen Barske
Rolf Freese
Huub Mars
Tom Veldhuizen
Pim Gezel
Tim Nijhuis
Mike Ipskamp
Demian Haveman
Anne-Jan Horst
Ruben Liebe

 

Heren 2

Ernest Achterberg
Anjos Bakker
Sven Ballast
Paul van den Berg
Martijn van den Bos
Marwin Swerink
Erik van der Krol
Herjan Schukkert
Tyas Spelmink
Yanouk Muller

Heren 3

Edwin Lantinga
Mark Scholing
Jeroen ter Bruggen
Patrick Janssen
Harald Lammers
Patrick Lode
Matthijs Mensink
Bas Nusmeier
Hendrik Raterink
Twan Wesel
Jorrit Witteveen

Heren 4

Marvin Kok
Timo van der Meij
Marcel Stulen
Cor Versteeg
Rik Bennink
Jos Brands
Arjan Bruggeman
Berco van Duyl
Henk Jan Lammerink
Erwin Siers
Kay Bolk
Wouter Zwerink
Robert de Vos

 

Heren 5

Niels Alberts
Tom van den Berg
Ruben Hassink
Peter Hudepohl
Tyrone Morpey
Rick Selfhout
Tijs Weustenraad
Lars Blaauwijkel
Ralph van der Plas
Tom Spijker

Trainer/coach:

Ellen Grunefeld

Nog in te delen:

Tom Peperkamp
Rik Vonk
Tom Haghuis
Sander van der Voort
Rob ter Weele
Kevin ter Weele
Geo Smith
Mike Spijkerman

 

    Leave a Comment

    Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *