Mei vakantie en zomerrooster

Posted on april 25, 2018

Zoals elk jaar zijn de trainingstijden aangepast voor de meivakantie en is er een zomerrooster wat direct na de meivakantie van start gaat.
De zomervakantie zonder trainingen zal starten op maandag 25 juni. Het nieuwe seizoen begint medio/eind augustus, het rooster volgt z.s.m.

Het rooster staat tevens in onze EZC-kalender, zie hier.

Zomerrooster (zaterdag 28 april t/m zaterdag 12 mei)

Za 28 april, geen trainingen

Ma 30 april, 17:45-18:45: Zwemgroepen

Di 1 mei, geen trainingen

Wo 2 mei, 17:45-18:30: Sterrenplan

Wo 2 mei, 17:45-18:45: Minioren

Wo 2 mei, 18:30-19:30: Trimzwemme

Wo 2 mei, 18:45-20:00: Zwemselectie

Wo 2 mei, 19:30-20:30: Dames 3 en 4

Wo 2 mei, 20:30-21:45: Heren 3 t/m 5

Do 3 mei, 20:00-21:00: Damesselectie,

Do 3 mei, 21:00-22:00: Herenselectie

Za 5 mei, geen trainingen

 

Ma 7 mei, 17:45-18:45: Zwemgroepen

Di 8 mei, 17:45-18:45: o11A&B en o13A&B

Di 8 mei, 18:45-20:00: Damesselectie

Wo 9 mei, 17:45-18:30: Sterrenplan

Wo 9 mei, 17:45-18:45: Minioren

Wo 9 mei, 18:30-19:30: Trimzwemme

Wo 9 mei, 18:45-20:00: Zwemselectie

Wo 9 mei, 19:30-20:30: Dames 3 en 4

Wo 9 mei, 20:30-21:45: Heren 3 t/m 5

Do 10 mei, geen trainingen

Za 12 mei, geen trainingen

Zomerrooster (maandag 14 mei t/m zaterdag 23 juni)

Ma 14 mei, 17:45-18:45: Zwemgroepen

Di 15 mei, 17:45-18:45: o11A&B en o13B

Di 15 mei, 18:45-20:00: Damesselectie

 

Wo 16 mei, 17:45-18:30: Sterrenplan

Wo 16 mei, 17:45-18:45: Minioren

Wo 16 mei, 18:30-19:30: Trimzwemmen

Wo 16 mei, 18:45-20:00: Zwemselectie

Wo 16 mei, 19:30-20:30: Dames 3 en 4

Wo 16 mei, 20:30-21:45: Heren 3 t/m 5

Do 17 mei, 19:00-20:00: o13A en o15

Do 17 mei, 20:00-21:15: Herenselectie

Za 19 mei, geen trainingen ivm Pinksteren

 

Ma 21 mei, geen trainingen ivm Pinksteren

Di 22 mei, 17:45-18:45: o11A&B en o13B

Di 22 mei, 18:45-20:00: Damesselectie

Wo 23 mei, 17:45-18:30: Sterrenplan

Wo 23 mei, 17:45-18:45: Minioren

Wo 23 mei, 18:30-19:30: Trimzwemmen

Wo 23 mei, 18:45-20:00: Zwemselectie

Wo 23 mei, 19:30-20:30: Dames 3 en 4

Wo 23 mei, 20:30-21:45: Heren 3 t/m 5

Do 24 mei, 19:00-20:00: o13A en o15

Do 24 mei, 20:00-21:15: Herenselectie

Za 26 mei, 08:30-09:30: Zwemles en Sterrenplan en Zwemgroep

Za 26 mei, 9:30-10:30: o11A&B en o13B

Za 26 mei, 10:30-11:30, o13A, o15 & o17

 

Ma 28 mei, 17:45-18:45: Zwemgroepen

Di 29 mei, 17:45-18:45: o11A&B en o13B

Di 29 mei, 18:45-20:00: Damesselectie

Wo 30 mei, 17:45-18:30: Sterrenplan

Wo 30 mei, 17:45-18:45: Minioren

Wo 30 mei, 18:30-19:30: Trimzwemmen

Wo 30 mei, 18:45-20:00: Zwemselectie

Wo 30 mei, 19:30-20:30: Dames 3 en 4

Wo 30 mei, 20:30-21:45: Heren 3 t/m 5

Do 31 mei, 19:00-20:00: o13A en o15

Do 31 mei, 20:00-21:15: Herenselectie

Za 2 juni, 08:30-09:30: Zwemles en Sterrenplan en Zwemgroep

Za 2 juni, 9:30-10:30: o11A&B en o13B

Za 2 juni, 10:30-11:30, o13A, o15 & o17

 

Ma 4 juni, 17:45-18:45: Zwemgroepen

Di 5 juni, 17:45-18:45: o11A&B en o13B

Di 5 juni, 18:45-20:00: Damesselectie

Wo 6 juni, 17:45-18:30: Sterrenplan

Wo 6 juni, 17:45-18:45: Minioren

Wo 6 juni, 18:30-19:30: Trimzwemmen

Wo 6 juni, 18:45-20:00: Zwemselectie

Wo 6 juni, 19:30-20:30: Dames 3 en 4

Wo 6 juni, 20:30-21:45: Heren 3 t/m 5

Do 7 juni, 19:00-20:00: o13A en o15

Do 7 juni, 20:00-21:15: Herenselectie

Za 9 juni, 08:30-09:30: Zwemles en Sterrenplan en Zwemgroep

Za 9 juni, 9:30-10:30: o11A&B en o13B

Za 9 juni, 10:30-11:30, o13A, o15 & o17

 

Ma 11 juni, 17:45-18:45: Zwemgroepen

Di 12 juni, 17:45-18:45: o11A&B en o13B

Di 12 juni, 18:45-20:00: Damesselectie

Wo 13 juni, 17:45-18:30: Sterrenplan

Wo 13 juni, 17:45-18:45: Minioren

Wo 13 juni, 18:30-19:30: Trimzwemmen

Wo 13 juni, 18:45-20:00: Zwemselectie

Wo 13 juni, 19:30-20:30: Dames 3 en 4

Wo 13 juni, 20:30-21:45: Heren 3 t/m 5

Do 14 juni, 19:00-20:00: o13A en o15

Do 14 juni, 20:00-21:15: Herenselectie

Za 16 juni, 08:30-09:30: Zwemles en Sterrenplan en Zwemgroep

Za 16 juni, 9:30-10:30: o11A&B en o13B

Za 16 juni, 10:30-11:30, o13A, o15 & o17

 

Ma 18 juni, 17:45-18:45: Zwemgroepen

Di 19 juni, 17:45-18:45: o11A&B en o13B

Di 19 juni, 18:45-20:00: Damesselectie

Wo 20 juni, 17:45-18:30: Sterrenplan

Wo 20 juni, 17:45-18:45: Minioren

Wo 20 juni, 18:30-19:30: Trimzwemmen

Wo 20 juni, 18:45-20:00: Zwemselectie

Wo 20 juni, 19:30-20:30: Dames 3 en 4

Wo 20 juni, 20:30-21:45: Heren 3 t/m 5

Do 21 juni, 19:00-20:00: o13A en o15

Do 21 juni, 20:00-21:15: Herenselectie

Za 23 juni, 08:30-09:30: Zwemles en Sterrenplan en Zwemgroep

Za 23 juni, 9:30-10:30: Ruimte voor wedstrijd Onder 9

 

Leave a Comment

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *