Mei- en zomerrooster

Posted on april 18, 2019

In de meivakantie, 20 april tot en met 6 mei zijn er geen trainingen, behalve op woensdag 24 april (19:45-20:45 Zwemgroepen en 20:45-22:00 Heren 3/4) en op donderdag 2 mei (19:00-20:00 Zwemgroepen en 20:00-21:00 Damesselectie, voorbereiding PD). Na de meivakantie trainen we weer verder tot aan de zomervakantie. De laatste trainingsdag is op zaterdag 22 juni.

Zwembad Dag Datum van/tot Groepen/teams
Slagman za 20-04-2019 Geen trainingen – Meivakantie
Slagman ma 22-04-2019 Geen trainingen – Meivakantie
Slagman di 23-04-2019 Geen trainingen – Meivakantie
Aquadrome wo 24-04-2019 19:45-20:45 Selectie/Trim/Masters
20:45-22:00 Heren 3-4
Slagman do 25-04-2019 Geen trainingen – Meivakantie
Slagman za 27-04-2019 Geen trainingen – Meivakantie
Slagman ma 29-04-2019 Geen trainingen – Meivakantie
Slagman di 30-04-2019 Geen trainingen – Meivakantie
Aquadrome wo 01-05-2019 Geen trainingen – Meivakantie
Slagman do 02-05-2019 19:00-20:00 Zwemgroepen
02-05-2019 20:00-21:00 Damesselectie
Slagman za 04-05-2019 Geen trainingen – Meivakantie
Slagman ma 06-05-2019 17:45-18:45 Zwemselectie
18:45-19:45 Dames 3-4 en Heren 5
19:45-21:00 Damesselectie
Slagman di 07-05-2019 17:45-18;45 o17 – o15 (“02 – “06)
18:45-20:00 Herenselectie en Heren 5
Aquadrome wo 08-05-2019 17:45-18:45 Sterrenplan en minioren
18:45-19:45 BC cursus en Selectie
19:45-20:45 BC cursus en masters/trimmers
20:45-22:00 Heren 3 en 4
Slagman do 09-05-2019 18:45-19:45 o13AB (“07/”08)
19:45-21:00 Dames 1 t/m 4
21:00-22:15 Herenselectie en Heren 5
Slagman za 11-05-2019 08:45-09:30 BC cursus en sterrenplan (o11 tot max 10:30)
09:30-10:30 o13AB (“07/”08)
10:30-11:30 o17 – o15 (“02 – “06)
Slagman ma 13-05-2019 17:45-18:45 Zwemselectie
18:45-19:45 Dames 3-4 en Heren 5
19:45-21:00 Damesselectie
Slagman di 14-05-2019 17:45-18;45 o17 – o15 (“02 – “06)
18:45-20:00 Herenselectie en Heren 5
Aquadrome wo 15-05-2019 17:45-18:45 Sterrenplan en minioren
18:45-19:45 BC cursus en masters/trimmers
19:45-20:45 BC cursus en masters/trimmers
20:45-22:00 Heren 3 en 4
Slagman do 16-05-2019 18:45-19:45 o13AB (“07/”08)
19:45-21:00 Dames 1 t/m 4
21:00-22:15 Herenselectie en Heren 5
Slagman za 18-05-2019 08:45-09:30 BC cursus en sterrenplan (o11 tot max 10:30)
09:30-10:30 o13AB (“07/”08)
10:30-11:30 o17 – o15 (“02 – “06)
Slagman ma 20-05-2019 17:45-18:45 Zwemselectie
Slagman di 21-05-2019 17:45-18:45 o17 – o15 (“02 – “06)
18:45-20:00 Herenselectie en Heren 5
Aquadrome wo 22-05-2019 17:45-18:45 Sterrenplan en minioren
18:45-19:45 BC cursus en Selectie
19:45-20:45 BC cursus en masters/trimmers
20:45-22:00 Heren 3 en 4
Slagman do 23-05-2019 18:45-19:45 o13AB (“07/”08)
19:45-21:00 Dames 1 t/m 4
Slagman za 25-05-2019 08:45-09:30 BC-Cursus en Sterrenplan (o11 tot max 10:30)
09:30-11:30 Minipolotoernooi !!!
Slagman ma 27-05-2019 17:45-18:45 Zwemselectie
Slagman di 28-05-2019 17:45-18:45 o17/o15 (’02-’06)
18:45-20:00 Herenselectie en Heren 5
Aquadrome wo 29-05-2019 17:45-18:45 Sterrenplan en Minioren
18:45-19:45 BC-Cursus en Selectie
19:45-20:45 BC-Cursus en Masters/Trimmers
20:45-22:00 Heren 3/4
Slagman do 30-05-2019 00:00-00:00 Geen trainingen – Hemelvaartsdag
Slagman za 01-06-2019 08:45-09:30 BC-Cursus en Sterrenplan (o11 tot max 10:30)
09:30-10:30 o13ab (’07/’08)
10:30-11:30 o15/o17 (’02-’06)
Slagman ma 03-06-2019 17:45-18:45 Zwemselectie
Slagman di 04-06-2019 17:45-18:45 o17/o15 (’02-’06)
18:45-20:00 Herenselectie en Heren 5
Aquadrome wo 05-06-2019 17:45-18:45 Sterrenplan en Minioren
18:45-19:45 BC-Cursus en Selectie
19:45-20:45 BC-Cursus en Masters/Trimmers
20:45-22:00 Heren 3/4
Slagman do 06-06-2019 18:45-19:45 o13ab (’06/’07)
19:45-21:00 Dames 1 t/m 4
Slagman za 08-06-2019 00:00-00:00 Geen trainingen – Pinksterzaterdag
Slagman ma 10-06-2019 00:00-00:00 Geen trainingen – 2e Pinksterdag
Slagman di 11-06-2019 17:45-18:45 o17/o15 (’02-’06)
18:45-20:00 Herenselectie en Heren 5
Aquadrome wo 12-06-2019 17:45-18:45 Sterrenplan en Minioren
18:45-19:45 BC-Cursus en Selectie
19:45-20:45 BC-Cursus en Masters/Trimmers
20:45-22:00 Heren 3/4
Slagman do 13-06-2019 18:45-19:45 o13ab (’06/’07)
19:45-21:00 Dames 1 t/m 4
Slagman za 15-06-2019 08:45-09:30 BC-Cursus en Sterrenplan (ondiep tot max 10:30)
09:30-10:30 o13ab (’07/’08) en o15/o17 (’02-’06)
Slagman ma 17-06-2019 17:45-18:45 Zwemselectie
Slagman di 18-06-2019 17:45-18:45 o17/o15 (’02-’06)
18:45-20:00 Herenselectie en Heren 5
Aquadrome wo 19-06-2019 17:45-18:45 Sterrenplan en Minioren
18:45-19:45 BC-Cursus en Selectie
19:45-20:45 BC-Cursus en Masters/Trimmers
20:45-22:00 Heren 3/4
Slagman do 20-06-2019 18:45-19:45 o13ab (’06/’07)
19:45-21:00 Dames 1 t/m 4
Slagman za 22-06-2019 08:45-09:30 BC-Cursus en Sterrenplan (ondiep tot max 10:30)
09:30-10:30 o13ab (’07/’08) en o15/o17 (’02-’06)

 

Leave a Comment

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *